Bugünün Yayın Akışları

28 January 2023 - Saturday an itibariyle televizyonda yayında olan programlar. Televizyonda şu anda yayında olan programları liste halinde görebilirsiniz. Listeyi en çok izlenen tv kanallarına göre sıraladık.

00:00 00:30 01:00 01:30 02:00 02:30 03:00 03:30 04:00 04:30 05:00 05:30 06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30

Ateş Kuşları

02:35 - 05:30

Hercai

05:30 - 07:30

atv’de Hafta Sonu

07:30 - 10:00

Oscar Çöllerde

10:00 - 10:05

Alfa Kurt

10:05 - 12:00

Akıncı

12:00 - 13:00

Ateş Kuşları

13:00 - 16:00

Bir Küçük Gün Işığı

16:00 - 19:00

ATV Ana Haber

19:00 - 20:00

Kardeşlerim

20:00 - 00:20

Ömer

00:15 - 02:45

Toprak ile Fidan

02:45 - 03:30

Baba Ocağı

03:30 - 05:30

Söz

05:30 - 06:45

Hayat Sevince Güzel

06:45 - 08:45

İdil Yazar İle Keyifli Tarifler

08:45 - 09:00

Meltem Demir ile Hanımeli

09:00 - 10:00

Burcu ile Hafta Sonu

10:00 - 12:00

Gecenin Ucunda

12:00 - 14:00

Ömer

14:00 - 16:00

Çöp Adam

16:00 - 18:15

Star Haber

18:15 - 19:00

Dizi

19:00 - 23:30

Çöp Adam

23:30 - 01:45

Hayallerinin Peşinde

02:00 - 02:20

Türkiye'nin Seçim Serüveni

02:20 - 03:35

Seksenler

03:35 - 05:30

Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu

05:30 - 07:00

Ege'nin Hamsisi

07:00 - 09:45

Hayallerinin Peşinde

09:45 - 10:30

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı

10:30 - 13:00

Al Sancak

13:00 - 15:30

Al Sancak

15:30 - 19:00

Ana Haber

19:00 - 20:00

Gönül Dağı

20:00 - 23:55

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

23:55 - 01:10

Dizi

00:15 - 03:30

Zuhal Topal'la Yemekteyiz

03:30 - 06:00

Tuzak

06:00 - 07:15

Süper 1 Takım

07:15 - 07:30

Türkiye’nin Doktorları

07:30 - 09:00

Bir Yemek Olsan

09:00 - 10:00

Gazete Magazin

10:00 - 13:15

Sinema

13:15 - 15:30

Survivor Panorama

15:30 - 20:00

Survivor 2023

20:00 - 00:15

Yargı

00:30 - 03:15

Gelinim Mutfakta

03:15 - 05:30

Kavak Yelleri

05:30 - 07:00

Sihirli Annem

07:00 - 09:45

Magazin D Cumartesi

09:45 - 13:00

Arda'nın Mutfağı

13:00 - 14:00

Yargı

14:00 - 16:00

Üç Kız Kardeş

16:00 - 19:00

Kanal D Ana Haber

19:00 - 20:00

Şarkılar Bizi Söyler

20:00 - 00:30

Yalnız Kalpler

01:30 - 02:30

En Hamarat Benim

02:30 - 05:00

Senden Daha Güzel

05:00 - 06:15

Yalnız Kalpler

06:15 - 07:30

Fatih Savaş ile Sabah Sohbetleri

07:30 - 08:30

Ezgi Gözeger ile Çalar Saat Hafta Sonu

08:30 - 11:15

Ekonomi Arası

11:15 - 11:20

Kapımdaki Dedektif

11:20 - 12:15

Kamera Arkası

12:15 - 12:45

Hayatımın Şansı

12:45 - 16:00

Taçsız Prenses

16:00 - 19:00

Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu

19:00 - 20:00

Dokuz Oğuz

20:00 - 22:30

Dokuz Oğuz

22:30 - 01:30

Ateş ile Yangın

00:15 - 01:45

Ateş ile Yangın

01:45 - 03:30

Güzel Günler

03:30 - 06:30

Kalbimin Efendisi

06:30 - 08:15

Emine

08:15 - 10:00

Cumartesi Sürprizi

10:00 - 13:00

Bir Şansım Olsa

13:00 - 14:30

Selvi Boylum Al Yazmalım

14:30 - 16:30

Japon İşi

16:30 - 18:25

Show Ana Haber

18:25 - 20:00

Güldür Güldür Show

20:00 - 00:15

Düşman Başına

00:20 - 03:00

Tekrar Programlar

03:00 - 06:30

Kanal 7'de Sabah Hafta Sonu

06:30 - 08:15

Merhaba Hayat

08:15 - 09:50

Necmettin Nursaçan'la Sohbetler

09:50 - 11:30

Gündüz Gece

11:30 - 13:15

Dr. Feridun Kunak'la Evinize Sağlık

13:15 - 15:00

Dünyanın Tadı

15:00 - 16:00

Kara Sevdam

16:00 - 18:00

Kanal 7 Hafta Sonu Haberleri

18:00 - 19:00

Sakarya Fırat

19:00 - 21:15

Bahar Kapıda

21:15 - 23:20

Düşman Başına

23:20 - 01:30

Gün Sonu

01:00 - 03:00

Haber 03

03:00 - 03:50

Web Haber

03:50 - 04:00

Haber 04

04:00 - 05:00

Haber 05

05:00 - 06:00

Haber 06

06:00 - 07:00

Günaydın Hafta Sonu

07:00 - 10:00

Haber 10

10:00 - 11:00

Haber 11

11:00 - 12:00

Haber 12

12:00 - 13:00

Haber 13

13:00 - 13:45

Spor

13:45 - 14:00

Haber 14

14:00 - 15:00

Haber 15

15:00 - 16:00

Haber 16

16:00 - 17:00

Haber 17

17:00 - 17:45

Spor

17:45 - 18:00

Haber 18

18:00 - 19:00

Haber 19

19:00 - 20:00

Ana Haber 20

20:00 - 21:00

Ömür Dediğin

21:00 - 22:00

Haber 22

22:00 - 23:00

Haber 23

23:00 - 23:25

Teknolog

23:25 - 00:00

Akıl Çemberi

01:00 - 05:00

Gece Haberleri

05:00 - 06:00

Haber

06:00 - 07:00

Güne Merhaba Hafta Sonu

07:00 - 08:30

Her Şeyden Önce

08:30 - 09:00

Haber

09:00 - 09:40

Çalışan Türkiye

09:40 - 10:00

Hafta Sonu

10:00 - 11:00

Haber

11:00 - 11:30

Yeşil Doğa

11:30 - 12:00

Haber

12:00 - 13:00

Haber

13:00 - 14:00

Haber

14:00 - 15:00

Haber

15:00 - 16:00

Haber

16:00 - 16:45

Baştan Sona Sağlık

16:45 - 17:00

Haber

17:00 - 18:00

Ana Haber

18:00 - 20:45

CNN TÜRK Masası

20:45 - 01:00

Bugün Yarın

00:00 - 00:50

Paranın Nabzı

00:50 - 00:55

Hava Durumu

00:55 - 01:00

Bugün Yarın

01:00 - 01:35

Gece Gündüz

01:35 - 01:55

Hava Durumu

01:55 - 02:00

Haber Bülteni

02:00 - 02:10

Hava Durumu

02:10 - 02:15

Ceyda Düvenci İle Bambaşka Sohbetler

02:15 - 02:55

Hava Durumu

02:55 - 03:00

Haber Bülteni

03:00 - 03:10

Hava Durumu

03:10 - 03:15

Mete Çubukçu İle Pasaport

03:15 - 03:55

Hava Durumu

03:55 - 04:00

Haber Bülteni

04:00 - 04:10

Hava Durumu

04:10 - 04:15

Yaşasın Hayat

04:15 - 04:55

Hava Durumu

04:55 - 05:00

Haber Bülteni

05:00 - 05:10

Hava Durumu

05:10 - 05:15

Esrarengiz Azerbaycan

05:15 - 05:55

Hava Durumu

05:55 - 06:00

Haber Bülteni

06:00 - 06:10

Hava Durumu

06:10 - 06:15

Ntv Belgesel Kuşağı Elon Musk'ın Hikayesi (2. Bölüm) Elon Musk Show Tekrar

06:15 - 06:55

Hava Durumu

06:55 - 07:00

Haber Bülteni

07:00 - 07:30

Hava Durumu

07:30 - 07:35

Gece Gündüz

07:35 - 07:50

Laf Aramızda

07:50 - 07:55

Hava Durumu

07:55 - 08:00

Haber Bülteni

08:00 - 08:25

0-->100

08:25 - 08:55

Hava Durumu

08:55 - 09:00

Haber Bülteni

09:00 - 09:15

Macerasever

09:15 - 09:55

Hava Durumu

09:55 - 10:00

Haber Bülteni

10:00 - 10:15

Ayrıcalıklı Rotalar

10:15 - 10:45

Spor

10:45 - 10:55

Hava Durumu

10:55 - 11:00

Haber Bülteni

11:00 - 11:20

Spor

11:20 - 11:30

Tekno Hayat

11:30 - 11:55

Hava Durumu

11:55 - 12:00

Haber Bülteni

12:00 - 12:20

Spor

12:20 - 12:30

İdil Yazar ile Keyifli Tarifler

12:30 - 12:55

Hava Durumu

12:55 - 13:00

Haber Bülteni

13:00 - 13:50

Euroleague Özet

13:50 - 13:55

Hava Durumu

13:55 - 14:00

Haber Bülteni

14:00 - 14:15

Esrarengiz Azerbaycan

14:15 - 14:55

Hava Durumu

14:55 - 15:00

Haber Bülteni

15:00 - 15:15

Salgınla Mücadele

15:15 - 15:40

Spor

15:40 - 15:50

Laf Aramızda

15:50 - 15:55

Hava Durumu

15:55 - 16:00

Haber Bülteni

16:00 - 16:10

Mete Çubukçu İle Pasaport

16:10 - 16:55

Hava Durumu

16:55 - 17:00

Haber Bülteni

17:00 - 17:35

Spor

17:35 - 17:45

Euroleague Özet

17:45 - 17:50

Laf Aramızda

17:50 - 17:55

Hava Durumu

17:55 - 18:00

Haber Bülteni

18:00 - 18:10

Spor

18:10 - 18:20

Halkın Sanatı

18:20 - 18:55

Hava Durumu

18:55 - 19:00

Haber Bülteni

19:00 - 19:15

Yaşasın Hayat

19:15 - 19:50

Euroleague Top 10

19:50 - 19:55

Hava Durumu

19:55 - 20:00

Ana Haber

20:00 - 20:55

Hava Durumu

20:55 - 21:00

Ceyda Düvenci İle Bambaşka Sohbetler

21:00 - 21:55

Hava Durumu

21:55 - 22:00

Ahmet Mümtaz Taylan İle Empati

22:00 - 22:55

Hava Durumu

22:55 - 23:00

Haber Bülteni

23:00 - 23:15

Ntv Belgesel Kuşağı Elon Musk'ın Hikayesi (3. Bölüm) Elon Musk Show

23:15 - 23:55

Hava Durumu

23:55 - 00:00

Gece Ajansı

00:00 - 02:00

A Haber Gece

02:00 - 02:45

Belgesel Kuşağı

02:45 - 04:00

Ajans Yeni Gün

04:00 - 06:00

Ajans Hafta Sonu

06:00 - 07:00

Ajans Hafta Sonu

07:00 - 08:00

Ajans Hafta Sonu

08:00 - 09:00

Ajans Hafta Sonu

09:00 - 10:00

Ajans Hafta Sonu

10:00 - 11:00

Ajans Hafta Sonu

11:00 - 12:00

Ajans Hafta Sonu

12:00 - 13:00

Ajans Hafta Sonu

13:00 - 14:00

Ajans Hafta Sonu

14:00 - 15:00

Ajans Hafta Sonu

15:00 - 16:00

Ajans Hafta Sonu

16:00 - 17:00

Ajans Hafta Sonu

17:00 - 18:00

Akşam Ajansı

18:00 - 20:50

Hava Durumu

20:50 - 21:00

Satır Arası

21:00 - 00:00

Haber Bülteni

00:30 - 01:00

Olaylar ve Görüşler

01:00 - 05:00

Haber Bülteni

05:00 - 06:15

Airport

06:15 - 07:00

Haber Bülteni

07:00 - 08:00

Haftalık

08:00 - 11:20

Doğal Olarak

11:20 - 12:00

Haber Bülteni

12:00 - 13:00

Burası Hafta Sonu

13:00 - 15:30

Şimdi Sağlık

15:30 - 16:00

Haber Bülteni

16:00 - 16:20

Ne Yapsak?

16:20 - 16:45

Spor Bülteni

16:45 - 17:00

Haber Bülteni

17:00 - 17:45

Spor Bülteni

17:45 - 18:00

Ana Haber

18:00 - 20:00

Olaylar ve Görüşler

20:00 - 23:30

Lider Türkiye

23:30 - 01:30

Kıyamet Sonrası

01:15 - 03:15

Seksenler

03:15 - 05:15

Kuran-ı Kerim Cüz

05:15 - 06:00

Kaos

06:00 - 08:00

Uyan Türkiyem

08:00 - 11:00

İyi ki Varsın

11:00 - 12:00

Niyazi Kılıç'la Gündem

12:00 - 13:00

İz Bırakanlar

13:00 - 14:00

Yaşama Dair

14:00 - 15:00

Özlem Esra Ada ile Herkese Lazım

15:00 - 16:00

Hayatın Rengi

16:00 - 17:00

Belma Belen'le Geziyoruz

17:00 - 18:30

Beyaz Ana Haber

18:30 - 19:30

Son Tanık

19:30 - 21:30

Kırılma

21:30 - 23:30

Beyaz Futbol

23:30 - 01:15

Halk TV'de Bugün

01:00 - 03:00

Halk TV'de Bugün

03:00 - 06:00

Halk TV'de Bugün

06:00 - 08:00

Hafta Sonu Sabah

08:00 - 10:00

Görkemli Hatıralar

10:00 - 13:00

Haberler

13:00 - 15:00

Yerinden Tarım

15:00 - 16:00

Dünya Varmış

16:00 - 17:00

Geziyoruz

17:00 - 18:00

Hafta Sonu Ana Haber

18:00 - 20:00

Neden Acaba?

20:00 - 22:00

Asıl Mesele

22:00 - 01:00

25. Saat

00:00 - 01:00

Gece Haberleri

01:00 - 01:30

Dünyada Bugün

01:30 - 02:00

Gece Haberleri

02:00 - 02:30

Gecenin İçinden

02:30 - 03:00

Gece Haberleri

03:00 - 03:30

Gecenin İçinden

03:30 - 04:00

Gece Haberleri

04:00 - 04:45

Gecenin İçinden

04:45 - 05:00

Gece Haberleri

05:00 - 05:15

Huzura Doğru

05:15 - 05:45

Gecenin İçinden

05:45 - 06:00

Hafta Sonu Haber

06:00 - 08:00

Gün Başlıyor

08:00 - 10:45

Hafta Sonu Haber

10:45 - 11:15

Dekotrend

11:15 - 12:00

Hafta Sonu Haber

12:00 - 16:30

Spor Bülteni

16:30 - 17:00

Hafta Sonu Haber

17:00 - 18:00

Akşam Haberleri

18:00 - 19:45

Ana Haber

19:45 - 21:00

Gündem Özel

21:00 - 22:00

Gündem Özel

22:00 - 23:00

Stüdyoda Futbol

23:00 - 00:00

Tamirat Tadilat

01:35 - 02:30

Hurda Avcıları: Tamirat

02:30 - 03:15

Gümrük Kontrol

03:15 - 03:39

Gümrük Kontrol

03:39 - 04:02

Gümrük Kontrol

04:02 - 04:26

Gümrük Kontrol

04:26 - 04:50

Alaska'nın Mimarları

04:50 - 05:35

Nasıl Yapılmış?

05:35 - 06:00

Nasıl Yapılmış?

06:00 - 06:30

Nasıl Yapılmış?

06:30 - 07:00

Nasıl Yapılmış?

07:00 - 07:30

Yaban Evler

07:30 - 08:20

İkinci El Kralları

08:20 - 08:47

İkinci El Kralları

08:47 - 09:15

İkinci El Kralları

09:15 - 09:42

İkinci El Kralları

09:42 - 10:10

Nasıl Yapılmış: Rüya Arabalar

10:10 - 10:40

Nasıl Yapılmış: Rüya Arabalar

10:40 - 11:10

Richard Hammond'ın Atölyesi

11:10 - 12:10

Tamirat Tadilat

12:10 - 13:10

Sokak Yemekleri Yarışı

13:10 - 14:05

Yolda Ne Yiyoruz?

14:05 - 14:32

Yolda Ne Yiyoruz?

14:32 - 15:00

Ajan Şef

15:00 - 15:55

Özel Kuvvetin Dönüşü 4

15:55 - 17:45

Antika Avcıları

17:45 - 18:11

Antika Avcıları

18:11 - 18:37

Antika Avcıları

18:37 - 19:03

Antika Avcıları

19:03 - 19:29

Antika Avcıları

19:29 - 19:55

Hurda Avcıları: Klasik Arabalar

19:55 - 20:55

Tamirat Tadilat

20:55 - 21:55

Mafya Oyunları

21:55 - 23:45

Altın Peşinde

23:45 - 00:45

Spor Artı

01:00 - 02:00

Hollanda Eredivisie Özetler

02:00 - 02:30

Portekiz Süper Lig Özetler

02:30 - 02:55

Spor Takvimi

02:55 - 03:00

İleri Üçlü

03:00 - 04:30

Spor Artı

04:30 - 05:30

Stadyum

05:30 - 06:58

İstiklal Marşı

06:58 - 07:00

İleri Üçlü

07:00 - 08:30

Hollanda Eredivisie Özetler

08:30 - 09:00

İskoçya Premiership Özetler

09:00 - 09:15

Spor Toto Süper Lig Özetler

09:15 - 09:20

Orhan Ayhan'la

09:20 - 10:00

Spor Bülteni

10:00 - 10:55

Spor Takvimi

10:55 - 11:00

Yüz Yüze Futbol

11:00 - 12:30

Spor Bülteni

12:30 - 13:25

Tuzlaspor A.Ş. - Sakaryaspor A.Ş.

13:25 - 15:30

Spor Bülteni

15:30 - 15:55

Altınordu - Dyorex Boluspor

15:55 - 18:00

Spor Haftasonu

18:00 - 18:55

Pendikspor Futbol A.Ş. - Gençlerbirliği

18:55 - 21:00

Stadyum

21:00 - 23:30

Teknik Analiz

23:30 - 02:00

90+1

02:00 - 04:00

Spor Gündemi Transfer

04:00 - 06:00

Takım Oyunu

06:00 - 07:00

Sabah Sporu

07:00 - 10:00

Yaşasın Hafta Sonu

10:00 - 12:00

Spor Ajansı

12:00 - 14:00

Maç Günü

14:00 - 16:00

Skorbord

16:00 - 16:45

Devre Arası

16:45 - 17:00

Skorbord

17:00 - 18:00

Takım Oyunu

18:00 - 19:00

Skorbord

19:00 - 19:45

Devre Arası

19:45 - 20:00

Skorbord

20:00 - 21:00

90+1

21:00 - 23:00

Takım Oyunu

23:00 - 02:00

Biz Bize

00:00 - 01:00

Fenerbahçe Koleji Ds Energy – D. Harem Spor(27.01.2023)

01:00 - 02:30

Analiz Fenerbahçe

02:30 - 02:45

Söz Taraftarda

02:45 - 03:00

Gece Haberi

03:00 - 03:15

Fenerbahçe Alagöz Holding – Vırtus Bologna

03:15 - 04:30

Bi’ Dünya Spor

04:30 - 05:00

Fenerbahçe Gelişim – T. Boğaziçi Basketbol

05:00 - 06:30

Avrupadan Futbol

06:30 - 07:00

Biz Bize

07:00 - 08:00

Sarıyer Bld. – Fenerbahçe Opet

08:00 - 09:30

Tarihte Bugün

09:30 - 09:45

Onun 10 Golü

09:45 - 10:00

Tarih Ve Fenerbahçe 15. Bölüm

10:00 - 10:30

Yakın Markaj

10:30 - 11:00

Analiz Fenerbahçe

11:00 - 11:15

Söz Taraftarda

11:15 - 11:30

Eğitimin Feneri

11:30 - 12:00

Haber

12:00 - 12:15

Rakamlarla Rakipler

12:15 - 12:30

Biz Bize

12:30 - 13:30

Top Ten

13:30 - 13:45

Maç Başlıyor

13:45 - 14:00

Fenerbahçe Petrol Ofisi – Kireçburnu

14:00 - 16:15

Haber

16:15 - 16:30

Medya 101

16:30 - 17:00

Fenerbahçe – M.Başakşehir

17:00 - 18:55

Tarihte Bugün

18:55 - 19:07

Ana Haber

19:07 - 19:30

Biz Bize

19:30 - 20:30

Rakamlarla Rakipler

20:30 - 20:45

Fenerbahçe Petrol Ofisi – Kireçburnu

20:45 - 22:45

Analiz Fenerbahçe

22:45 - 23:00

Söz Taraftarda

23:00 - 23:15

Top Ten

23:15 - 23:30

Tarihte Bugün

23:30 - 23:45

Gece Haberi

23:45 - 00:00

Clarence

00:10 - 00:35

Clarence

00:35 - 01:00

Kafadar Ayılar

01:00 - 01:25

Kafadar Ayılar

01:25 - 01:50

Adventure Time

01:50 - 02:15

Adventure Time

02:15 - 02:40

Uncle Grandpa

02:40 - 03:05

Kral Şakir

03:05 - 03:30

Kral Şakir

03:30 - 03:55

Kral Şakir

03:55 - 04:20

Kral Şakir

04:20 - 04:45

Kral Şakir

04:45 - 05:10

Kral Şakir

05:10 - 05:35

Kral Şakir

05:35 - 06:00

Kral Şakir

06:00 - 06:25

Kral Şakir

06:25 - 07:00

Tom ve Jerry Şov

07:00 - 07:30

Tom ve Jerry Şov

07:30 - 08:00

Madagaskar Biraz Vahşi

08:00 - 08:30

Madagaskar Biraz Vahşi

08:30 - 09:00

Maşa İle Koca Ayı

09:00 - 09:30

Maşa İle Koca Ayı

09:30 - 10:00

Barbie: Büyük Şehir, Büyük Hayaller

10:00 - 11:20

Tom ve Jerry Şov

11:20 - 12:00

Tom ve Jerry Şov

12:00 - 12:30

Patron Bebek Yine İş Başında

12:30 - 13:00

Grizzy ve Lemmingler

13:00 - 13:30

Grizzy ve Lemmingler

13:30 - 14:00

Kafadar Ayıcıklar

14:00 - 14:30

Kafadar Ayıcıklar

14:30 - 15:00

Kral Şakir

15:00 - 15:30

Kral Şakir

15:30 - 16:00

Craig’in Krallığı

16:00 - 16:30

Craig’in Krallığı

16:30 - 17:00

Tom ve Jerry Şov

17:00 - 17:30

Tom ve Jerry Şov

17:30 - 18:00

Patron Bebek Yine İş Başında

18:00 - 18:30

Jade Armor

18:30 - 19:00

Jade Armor

19:00 - 19:30

Sevimli Kahramanlar Hikayeler

19:30 - 20:00

Sevimli Kahramanlar Hikayeler

20:00 - 20:30

Kral Şakir

20:30 - 21:00

Kral Şakir

21:00 - 21:30

Jellystone

21:30 - 22:00

Jellystone

22:00 - 22:25

Sevimli Kahramanlar Hikayeler

22:25 - 22:50

Sevimli Kahramanlar Hikayeler

22:50 - 23:20

Teen Titans Go!

23:20 - 23:45

Teen Titans Go!

23:45 - 00:10

Maysa ve Bulut

00:15 - 00:35

Aslan

00:35 - 01:00

Elif ve Arkadaşları

01:00 - 01:25

Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu

01:25 - 01:50

Kaptan Pengu Ve Arkadaşları

01:50 - 02:05

Ege ile Gaga

02:05 - 02:30

Bulmaca Kulesi

02:30 - 02:55

Erdem

02:55 - 03:20

Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu

03:20 - 03:50

Aslan

03:50 - 04:15

Elif ve Arkadaşları

04:15 - 04:35

Trafik Tayfa

04:35 - 05:00

Rafadan Tayfa

05:00 - 05:25

Kare

05:25 - 05:50

İbi

05:50 - 06:15

Kaptan Pengu Ve Arkadaşları

06:15 - 06:27

İstiklal Marşı

06:27 - 06:30

Elif'in Düşleri

06:30 - 06:55

Yade Yade

06:55 - 07:20

Ege ile Gaga

07:20 - 07:40

Elif ve Arkadaşları

07:40 - 08:05

Ciciki

08:05 - 08:30

Kuzucuk

08:30 - 08:45

Mavi Dünya

08:45 - 09:10

Kare

09:10 - 09:35

Eymen İle Çimen

09:35 - 09:50

El Feneri

09:50 - 10:00

Niloya

10:00 - 10:15

Çocukçuf

10:15 - 10:40

Rafadan Tayfa

10:40 - 11:05

Rafadan Tayfa

11:05 - 11:30

Dedektif Reptır

11:30 - 11:45

Eymen İle Çimen

11:45 - 11:55

Sagun

11:55 - 12:20

Heidi

12:20 - 12:45

İbi

12:45 - 13:10

İbi

13:10 - 13:30

Nils Ve Uçan Kaz

13:30 - 13:55

Aslan

13:55 - 14:20

Ekip: Siberay

14:20 - 14:35

Aybek

14:35 - 14:45

Bulmaca Kulesi

14:45 - 15:00

Dedektif Reptır

15:00 - 15:15

Taktik 6

15:15 - 15:30

Rafadan Tayfa

15:30 - 16:00

Z Takımı

16:00 - 16:25

Ser - A

16:25 - 16:50

İbi

16:50 - 17:15

Sürpriz Kutusu

17:15 - 17:40

Kehribar İle Boncuk

17:40 - 18:05

Sagun

18:05 - 18:30

Heidi

18:30 - 18:55

Rafadan Tayfa

18:55 - 19:25

Rafadan Tayfa

19:25 - 19:50

Emiray Çevre Müfettişi

19:50 - 20:05

Variloto

20:05 - 20:30

Taktik 6

20:30 - 20:45

Z Takımı

20:45 - 20:55

Yusufname

20:55 - 21:20

Kız Kulesi Masalları

21:20 - 21:30

Dijital Tayfa

21:30 - 21:45

Max Ve Maestro

21:45 - 22:10

Heidi

22:10 - 22:35

Rafadan Tayfa

22:35 - 23:00

Vikingler

23:00 - 23:25

İbi

23:25 - 23:50

Yılkı Atı - Doru

23:50 - 00:15

Xavier ve Gizli Müze

00:30 - 01:00

Alpman

01:00 - 02:00

Kratt Kardeşler

02:00 - 02:30

Hızlı Ayaklar

02:30 - 03:30

Koyun Shaun

03:30 - 04:00

Maceracı Yüzgeçler

04:00 - 05:00

Petronix

05:00 - 05:30

Efsane Spark

05:30 - 06:00

Maceracı Yüzgeçler

06:00 - 06:30

Hızlı Ayaklar

06:30 - 07:00

Alpman

07:00 - 07:30

Mondo Yan

07:30 - 08:00

Peter Pan'ın Yeni Maceraları

08:00 - 08:30

Berry Bees: Yeni Nesil Ajanlar

08:30 - 09:00

Xavier ve Gizli Müze

09:00 - 09:30

Bunu Biliyor musun?

09:30 - 09:55

Kratt Kardeşler

09:55 - 10:30

Petronix

10:30 - 11:00

Efsane Spark

11:00 - 11:30

Dört Dörtlük Dedektifler

11:30 - 12:10

Super Dino

12:10 - 12:45

Oscar Çöllerde

12:45 - 13:15

Akıncı

13:15 - 13:45

Hızlı Ayaklar

13:45 - 14:15

Alpman

14:15 - 14:45

Mondo Yan

14:45 - 15:15

Xavier ve Gizli Müze

15:15 - 15:45

Kratt Kardeşler

15:45 - 16:15

Koyun Shaun

16:15 - 16:45

Oscar Çöllerde

16:45 - 17:15

Petronix

17:15 - 17:45

Efsane Spark

17:45 - 18:15

Akıncı

18:15 - 18:50

Super Dino

18:50 - 19:25

Oscar Çöllerde

19:25 - 20:00

GGO Futbol

20:00 - 20:30

Xavier ve Gizli Müze

20:30 - 21:00

Petronix

21:00 - 21:30

Efsane Spark

21:30 - 22:00

Koyun Shaun

22:00 - 22:30

Super Dino

22:30 - 23:00

Oscar Çöllerde

23:00 - 23:30

Neşeli Dünyam

23:30 - 00:30

Yarım Kalanlar

00:05 - 01:05

Büyük Aile Çiftliği

01:05 - 01:55

Anadolu'da Yaşam

01:55 - 02:45

Ulak

02:45 - 03:30

Eskiden Beri

03:30 - 04:00

Ailenin Yeni Üyesi Türkiye

04:00 - 05:05

Uslu Duramayanlar

05:05 - 06:05

Çocukluktan Yetişkinliğe

06:05 - 06:55

Tanıtım

06:55 - 06:58

İstiklal Marşı

06:58 - 07:00

Çırak

07:00 - 07:30

Yola Çıkan Öyküler

07:30 - 08:00

Orada Bir Yer

08:00 - 08:30

Dünyayı İyilik Kurtaracak

08:30 - 09:20

Güneşin Çobanları

09:20 - 10:15

Güney Afrika'nın Vahşi Doğası

10:15 - 11:10

Sonbahar - Renklerin Dünyası

11:10 - 12:05

İnançlar Ve Yaşamlar

12:05 - 12:40

Hurdadan Hazineye

12:40 - 13:05

Hurdadan Hazineye

13:05 - 13:30

Yiyeceğin Serüveni

13:30 - 14:00

Zor Yapılar

14:00 - 14:50

Yurtsuz Kraliçe

14:50 - 15:50

Türkiye'nin Dev Yapıları Gayrettepe İstanbul Havalimanı Metro Hattı

15:50 - 16:40

Doğu'nun Kayıp Silüetleri

16:40 - 17:10

Dünyanın Ritmi

17:10 - 18:05

Yok Olan Krallar 1:namib'in Aslanları

18:05 - 19:00

Büyük Aile Çiftliği

19:00 - 20:00

Şehirden Uzakta

20:00 - 21:00

Savunma Sanayiinin Yalnız Dehaları

21:00 - 21:55

Türkiye'nin Dev Yapıları Gayrettepe İstanbul Havalimanı Metro Hattı

21:55 - 22:45

Zor Yapılar

22:45 - 23:35

Dünyanın En Öldürücü Yılanları

23:35 - 00:30

Aslı Şafak'la İşin Aslı

00:10 - 01:05

The David Rubenstein Show

01:05 - 01:30

Boat Show

01:30 - 01:55

Reklamarkası

01:55 - 02:20

Sürdürülebilir Gelecek

02:20 - 02:45

İş Dünyası

02:45 - 03:10

Aslı Şafak'la İşin Aslı

03:10 - 04:00

Jamie's Super Food

04:00 - 04:50

Reklamarkası

04:50 - 05:15

Sürdürülebilir Gelecek

05:15 - 05:40

Tarım Analiz

05:40 - 06:05

Aslı Şafak'la İşin Aslı

06:05 - 07:00

The David Rubenstein Show

07:00 - 07:30

İş Dünyası

07:30 - 08:00

Tarım Analiz

08:00 - 08:30

İş Dünyası

08:30 - 09:00

Gündem Teknoloji

09:00 - 09:30

Reklamarkası

09:30 - 10:00

Girişimcilik Dünyası

10:00 - 10:30

İş Dünyası

10:30 - 11:00

Aile Ekonomisi

11:00 - 11:30

E - Rota

11:30 - 12:00

Sürdürülebilir Gelecek

12:00 - 12:30

Silikon Vadisi

12:30 - 13:00

İş Dünyası

13:00 - 13:30

Kripto Para

13:30 - 14:00

Akıllı Tarım

14:00 - 14:30

Sesli Düşünüyorum

14:30 - 15:00

Reklamarkası Ekstra

15:00 - 15:30

Üst Düzey

15:30 - 16:00

Yaşam ve Maden

16:00 - 17:00

Aslı Şafak'la İşin Aslı

17:00 - 18:00

Grand Designs Australia

18:00 - 19:00

Jamie's Super Food

19:00 - 20:00

Aslı Şafak'la İşin Aslı

20:00 - 21:00

Bloomberg HT Life

21:00 - 22:00

Akustikhane

22:00 - 23:00

The Nineties

23:00 - 23:50

Great British Railway Journeys

23:50 - 00:20

Ülke'de Bu Gece

00:00 - 02:30

Tekrar Programlar

02:30 - 07:00

Ülke'de Hafta Sonu

07:00 - 09:45

Değerlerin Daveti

09:45 - 10:15

Dünyanın Gündemi

10:15 - 11:10

Önce Sağlık

11:10 - 12:00

Başkanlar Konuşuyor

12:00 - 13:15

Elimin Bereketi

13:15 - 14:10

Kadim Sırların İzinde

14:10 - 16:00

Tarihte Yürüyen Adam

16:00 - 17:00

Dünyayı Geziyorum

17:00 - 18:00

Ailem İçin

18:00 - 19:00

Ana Haber

19:00 - 20:00

En İyisi Gezmek

20:00 - 21:00

Görüş

21:00 - 00:00

Beklenen Şarkı

02:00 - 03:30

Sabah Yıldızı

03:30 - 05:00

Beklenen Şarkı

05:00 - 06:30

Aileler Yarışıyor

06:30 - 08:00

Sabah Yıldızı

08:00 - 10:00

Canikom

10:00 - 12:00

360 Derece

12:00 - 13:45

Gökyüzünden

13:45 - 14:00

Gezmek Olsun

14:00 - 15:00

Ekmekçi Kadın

15:00 - 17:00

Anadolu'dayız

17:00 - 18:00

Alem Plus

18:00 - 19:00

Canikom

19:00 - 20:45

Aileler Yarışıyor

20:45 - 22:30

Ekmekçi Kadın

22:30 - 00:00

Senin Şarkın

00:30 - 02:00

Muhammed Yıldırır İle Virtüozite

02:00 - 02:30

Ahmet Özhan İle Gönül Yolu

02:30 - 03:15

Üç Yaren

03:15 - 04:15

Çınaraltı

04:15 - 05:00

Gönülde Bir

05:00 - 06:00

Ezgiler

06:00 - 07:00

İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı

07:00 - 07:05

Klipark

07:05 - 08:00

Nağmeler

08:00 - 08:45

Ezgiler

08:45 - 09:45

Günaydın

09:45 - 10:30

Tatlı Notalar

10:30 - 10:45

Siyah Beyaz

10:45 - 11:15

Orhan Osman İle Biz Bize

11:15 - 12:00

Maziden Gelen

12:00 - 12:15

Nostalji Konserleri Özcan Deniz

12:15 - 12:45

Türkünün Doğduğu Yer

12:45 - 13:15

Hey Gidi Günler

13:15 - 13:45

İstanbul Duetrio

13:45 - 14:30

Sümer Ezgü İle Anadolu'dan Geldik

14:30 - 15:00

Dombranın İzinde

15:00 - 15:45

Arşivden

15:45 - 16:15

Heybemdeki Türküler

16:15 - 16:45

İpek Yolu

16:45 - 17:45

Renkler

17:45 - 18:30

Assolist

18:30 - 19:00

Saklı Sesler

19:00 - 20:00

Trt Sanatçıları Şehir Konserleri

20:00 - 21:15

Metin Şentürk İle Gönülden Gönüle

21:15 - 22:45

Ses Ver Dünya

22:45 - 23:30

Sevgilerimle Muazzez Ersoy

23:30 - 00:30

Alakhbar

00:00 - 00:30

Wa Lana Waqfa

00:30 - 01:00

Al Alam Al Yawm

01:00 - 02:00

Yeni Sabah

02:00 - 03:29

Wa Lana Waqfa

03:29 - 03:59

Fil Iqtisad (biz)

03:59 - 04:30

Fil Riyada (sports)

04:30 - 04:59

Mawaid Utmaniya

04:59 - 05:30

Mosaic

05:30 - 06:00

Wa Lana Waqfa

06:00 - 06:29

Fil Iqtisad (biz)

06:29 - 06:59

Yeni Sabah

06:59 - 08:29

Fil Riyada (sports)

08:29 - 09:00

Barışa Uzanan El Afrin

09:00 - 09:30

Hadith Almedia

09:30 - 09:59

Alakhbar

09:59 - 11:00

Badetu Şa'b

11:00 - 12:00

Alakhbar

12:00 - 12:29

Wa Lana Waqfa

12:29 - 12:59

Alakhbar

12:59 - 13:30

Qissa Vema Fiha

13:30 - 13:59

Alakhbar

13:59 - 15:00

Monatifat At Tareeh

15:00 - 15:29

Mosaic

15:29 - 15:59

Alakhbar

15:59 - 16:30

Fil Iqtisad (biz)

16:30 - 16:59

Alakhbar

16:59 - 17:29

Fil Riyada (sports)

17:29 - 18:00

Wa Lana Waqfa

18:00 - 18:29

Hadith Almedia

18:29 - 18:59

Men Haky

18:59 - 19:30

Alwan Min Al Hayat

19:30 - 20:00

Al Alam Al Yawm

20:00 - 21:00

Fil Iqtisad (biz)

21:00 - 21:30

Fil Riyada (sports)

21:30 - 22:00

Alakhbar

22:00 - 23:00

Al Alam Al Yawm

23:00 - 00:00

Büyük Nehir (Nûjin)

00:45 - 01:45

Yaşam (Ajin)

01:45 - 02:15

Tarih ve Hayat (Dîrok û Jıyan)

02:15 - 03:00

Büyük Mücadele (Têkoşîna Mezın)

03:00 - 04:00

Zengin Kız Fakir Oğlan (Keçika Dewlemed û Xortê Feqîr)

04:00 - 06:00

Hatim (Xıtma Quranê)

06:00 - 07:00

Tarım (Cotkar)

07:00 - 07:30

Nazdar (Nazdar)

07:30 - 09:00

Hafta Sonu (Dawiya Hefteyê)

09:00 - 11:00

Elif'in Düşleri (Xeyalên Elîfê)

11:00 - 11:15

Su Elçileri (Elçıyên Avê)

11:15 - 11:30

Sağlıklı Hayat (Heyat û Sıhet)

11:30 - 12:30

Yol Hikayeleri (Çîrokên Rêyan)

12:30 - 13:00

Memleket Gündemi (Rojeva Welat)

13:00 - 14:30

Umut (Hêvî)

14:30 - 16:00

Nasıl Söylenir (Şıma Voni Se)

16:00 - 16:25

Kürtçe Dersleri (Kurdî Hîn Dıbım)

16:25 - 16:55

Hava Durumu Zazaca (Waziyetê Hewa)

16:55 - 17:00

Zazaca Haber (Ajansa Zazaki)

17:00 - 17:25

Nergis (Nergis)

17:25 - 17:55

Hava Durumu Soranice (Kêş û Hewa)

17:55 - 18:00

Soranice Haber (Hewallî Soranî)

18:00 - 18:25

Başarılı Sporcular (Stêrkên Sporê)

18:25 - 18:55

Melek (Melek)

18:55 - 19:25

Hava Durumu Kurmanci (Rewşa Hewaye)

19:25 - 19:30

Ana Haber (Nûçeyên Sereke)

19:30 - 20:15

Ozan (Dengbêj)

20:15 - 22:15

Güvercin Hırsızları (Dizên Kevokan)

22:15 - 23:45

Ozan (Dengbêj)

23:45 - 01:45

Kalbimdeki Türkiye

00:05 - 00:35

Müzik Yolcusu

00:35 - 01:05

Diriliş Ertuğrul

01:05 - 01:45

Balkan Saati

01:45 - 02:20

Mikrofon Senin

02:20 - 02:25

Anadolu İkramı

02:25 - 02:45

Duymaya Hazır Mıyız ?

02:45 - 02:55

Güzel Türkçem

02:55 - 03:05

İstanbul Saati

03:05 - 04:05

Günaydın Hayat

04:05 - 05:35

Rehber

05:35 - 06:35

Sağlık Olsun

06:35 - 07:33

İstiklal Marşı Çocuk

07:33 - 07:35

Keloğlan

07:35 - 07:55

Keloğlan

07:55 - 08:20

Keloğlan

08:20 - 08:40

Canım Kardeşim

08:40 - 08:50

Canım Kardeşim

08:50 - 09:00

Canım Kardeşim

09:00 - 09:15

Mikrofon Senin

09:15 - 09:20

Müzik Yolcusu

09:20 - 09:50

Güzel Türkçem

09:50 - 10:00

Ekmek Parası

10:00 - 10:30

İnsan İnsan

10:30 - 11:00

Alman Kuzusu

11:00 - 11:30

Yiyeceğin Serüveni

11:30 - 11:55

Mikrofon Senin

11:55 - 12:00

Kesin Dönüş

12:00 - 12:30

Anadolu İkramı

12:30 - 12:50

Rafet El Roman İle Her Şey Yolunda

12:50 - 13:25

Balkan Saati

13:25 - 14:00

Haber 14

14:00 - 14:55

Müzik Yolcusu

14:55 - 15:25

Beni Bir Dinler Misin ?

15:25 - 15:40

Uyanış: Büyük Selçuklu

15:40 - 16:25

Mikrofon Senin

16:25 - 16:30

Kültür Ajandası

16:30 - 17:15

Duymaya Hazır Mıyız ?

17:15 - 17:30

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası

17:30 - 19:00

Ana Haber

19:00 - 19:50

Mikrofon Senin

19:50 - 20:00

Memleket Kreuzberg

20:00 - 21:00

Say Bakalım

21:00 - 22:00

Müzik Yolcusu

22:00 - 22:30

Rafet El Roman İle Her Şey Yolunda

22:30 - 23:05

Mikrofon Senin

23:05 - 23:10

Balkan Saati

23:10 - 23:45

Beni Bir Dinler Misin ?

23:45 - 00:00

Günün Ardından

00:00 - 01:00

Gizli Servis

01:00 - 02:30

Belgesel

02:30 - 03:00

İlim İrfan Saati

03:00 - 04:15

Bin 1

04:15 - 06:00

Hatim

06:00 - 07:00

Belgesel

07:00 - 07:20

Türk Kahvesi

07:20 - 09:00

Belgesel

09:00 - 09:30

Doktor Yazısı

09:30 - 10:00

Haber

10:00 - 10:30

Başkent

10:30 - 11:00

Patron Mutfakta

11:00 - 12:00

Haber

12:00 - 12:30

Spor

12:30 - 12:40

Belgesel

12:40 - 13:00

Haber

13:00 - 13:35

Spor

13:35 - 13:45

Dosya Haber

13:45 - 14:00

Haber

14:00 - 14:20

Ketebe

14:20 - 15:00

Haber

15:00 - 15:35

Spor

15:35 - 15:40

Belgesel

15:40 - 16:00

Haber

16:00 - 16:25

Spor

16:25 - 17:00

Haber

17:00 - 17:30

Başkent

17:30 - 18:00

Haber

18:00 - 18:35

Tabuta Sığmayanlar

18:35 - 19:00

Haber

19:00 - 19:45

Belgesel

19:45 - 20:00

Haber

20:00 - 20:35

Dosya Haber

20:35 - 21:00

Bir Tugan

21:00 - 22:00

Soruların Peşinde

22:00 - 00:00

Al, Onar, Sat

02:50 - 03:10

Al, Onar, Sat

03:10 - 03:35

Al, Onar, Sat

03:35 - 03:55

Ya Sev Ya Sat

03:55 - 04:40

Muhteşem Taş Evler

04:40 - 05:00

Muhteşem Taş Evler

05:00 - 05:20

Küçük Ev, Büyük Aile

05:20 - 05:40

Küçük Ev, Büyük Aile

05:40 - 06:00

Bit Pazarı Harikaları

06:00 - 06:27

Bit Pazarı Harikaları

06:27 - 06:55

Ada Hayatı

06:55 - 07:24

Ada Hayatı

07:24 - 07:53

Ada Hayatı

07:53 - 08:22

Ada Hayatı

08:22 - 08:51

Ada Hayatı

08:51 - 09:20

Ada Hayatı

09:20 - 09:50

Hayalimdeki Ev Yeniden

09:50 - 10:50

Bu Ev Benim Mi?

10:50 - 11:50

Pasta Savaşları

11:50 - 12:50

Pasta Savaşları

12:50 - 13:50

Tombul Gelinlerin Butiği

13:50 - 14:20

Tombul Gelinlerin Butiği

14:20 - 14:50

Ağır Yaşamlar: Şimdi Ne Yapıyorlar?

14:50 - 16:50

İmdat, Evimi Mahvettim!

16:50 - 17:50

Hilary İş Başında

17:50 - 18:50

Hilary İş Başında

18:50 - 19:50

Hayalimdeki Ev Yeniden

19:50 - 20:50

KAYBOLAN

20:50 - 21:50

Amerikan Canavarı

21:50 - 22:50

Britney Spears Davası

22:50 - 23:50

Britney Spears Davası

23:50 - 00:50

News

00:00 - 00:30

Showcase

00:30 - 01:00

News

01:00 - 01:15

Newsfeed

01:15 - 01:30

Roundtable

01:30 - 02:00

News

02:00 - 02:30

Money Talks

02:30 - 03:00

The Newsmakers

03:00 - 03:30

Nexus

03:30 - 04:00

News

04:00 - 04:30

Across The Balkans

04:30 - 05:00

News

05:00 - 05:30

Roundtable

05:30 - 06:00

Africa Matters

06:00 - 06:30

Money Talks

06:30 - 07:00

News

07:00 - 07:30

The Newsmakers

07:30 - 08:00

News

08:00 - 08:30

Just 2 Degrees

08:30 - 09:00

Strait Talk

09:00 - 09:30

Playback

09:30 - 10:00

News

10:00 - 10:30

Beyond Borders

10:30 - 11:00

News

11:00 - 11:30

The Newsmakers

11:30 - 12:00

News

12:00 - 12:30

Inside America

12:30 - 13:00

Storyteller

13:00 - 14:00

News

14:00 - 14:30

Showcase

14:30 - 15:00

Roundtable

15:00 - 15:30

The Newsmakers

15:30 - 16:00

News

16:00 - 16:30

Playback

16:30 - 17:00

News

17:00 - 17:30

Money Talks

17:30 - 18:00

The Newsmakers

18:00 - 18:30

Africa Matters

18:30 - 19:00

News

19:00 - 19:30

Scoreline

19:30 - 19:45

Newsfeed

19:45 - 20:00

News

20:00 - 20:30

Bigger Than Five

20:30 - 21:00

News

21:00 - 21:30

Playback

21:30 - 22:00

Storyteller

22:00 - 23:00

News

23:00 - 23:30

Scoreline

23:30 - 23:45

Newsfeed

23:45 - 00:00

Ne Varsa İçindedir

00:00 - 00:30

Köklerin İzinde

00:30 - 01:00

Yoldan Çık

01:00 - 01:30

Karadeniz'in Kızı Fadime

01:30 - 02:00

Şampiyon

02:00 - 03:58

İstiklal Marşı

03:58 - 04:00

Avaz Haber

04:00 - 04:30

Üreten Türkiye

04:30 - 05:00

Yeşilin Buğusu

05:00 - 05:30

Mimarlık Sanatının Başyapıtları

05:30 - 06:30

Bekir Develi ile Keşif Zamanı

06:30 - 07:00

Dünün Özeti

07:00 - 07:20

Türkiye'nin Rengi

07:20 - 07:30

Ne Varsa İçindedir

07:30 - 08:00

Dijital Çağda Ebeveynlik

08:00 - 08:30

Kültür Sanat Avaz

08:30 - 09:00

Gizemli Doğu: Tacikistan

09:00 - 09:30

Yeşilin Buğusu

09:30 - 10:00

Sağlıklı Günler

10:00 - 10:30

Mukaddesle Pedal Çevir

10:30 - 11:00

İlber Ortaylı İle Kadim Şehirler

11:00 - 11:30

Bekir Develi ile Keşif Zamanı

11:30 - 12:00

Üreten Türkiye

12:00 - 12:30

Türk Sineması Nane İle Limon: Kayıp Zaman Yolcusu

12:30 - 14:00

Dijital Çağda Ebeveynlik

14:00 - 14:30

Kültür Sanat Avaz

14:30 - 15:00

Yarın Çok Genç Olacak

15:00 - 15:45

Mimarlık Sanatının Başyapıtları

15:45 - 16:30

Yeşilin Buğusu

16:30 - 17:00

Avaz Gündem

17:00 - 17:20

Ev Sineması Kuşağı Bünyamin

17:20 - 19:30

Sağlıklı Günler

19:30 - 20:00

İlber Ortaylı İle Kadim Şehirler

20:00 - 20:30

Ne Varsa İçindedir

20:30 - 21:00

Avaz Haber

21:00 - 21:30

1921 Moğol Devrimi

21:30 - 22:00

Dijital Çağda Ebeveynlik

22:00 - 22:30

Bekir Develi ile Keşif Zamanı

22:30 - 23:00

Mimarlık Sanatının Başyapıtları

23:00 - 00:00

Yeni Güne Merhaba

00:00 - 01:30

Cuma Hutbesi - Cuma Sevinci

01:30 - 02:15

Hayata Dokunanlar

02:15 - 03:00

Diyanet Haber

03:00 - 03:30

Esma'dan İnsana

03:30 - 04:00

Dünden Bugüne Hac Yolculuğu

04:00 - 05:00

Edebi

05:00 - 06:00

Kur'an Öğreniyorum

06:00 - 06:30

Tesbihat

06:30 - 06:45

Esma-i Hüsna

06:45 - 07:00

Mukabele

07:00 - 08:00

Diyanete Soralım

08:00 - 09:00

Necdet Çağıl ile Kur'an Sohbetleri

09:00 - 09:45

Ara Nağme

09:45 - 10:00

Doğa Takımı

10:00 - 10:30

Bir Çocuk Bir Dünya

10:30 - 10:50

Şeker Hoca

10:50 - 11:00

Hümeyra

11:00 - 11:15

Harfler Köyü

11:15 - 11:30

Ailemizin Hekimi

11:30 - 12:30

Rahmet Elçileri

12:30 - 13:00

Safahat'tan Öyküler

13:00 - 13:30

Ulucami Vaazları

13:30 - 14:15

Namazgahlar

14:15 - 14:30

Bizim Ustalarımız

14:30 - 15:00

Mukabele Takipli

15:00 - 16:00

Ayinesi İştir Kişinin

16:00 - 16:30

Birlikte Yapalım

16:30 - 17:00

Farklı Bakış

17:00 - 18:30

Diyanet Haber

18:30 - 18:56

Hava Durumu

18:56 - 18:58

Tek Kare

18:58 - 19:00

Mekan ve Kıyam

19:00 - 19:30

Hayat Rehberi Kur'an

19:30 - 20:15

Kardeş Vatanlar

20:15 - 20:30

Komik Mi Yani?

20:30 - 21:00

Karademlik

21:00 - 21:30

Mevlid-i Şerifi Güzel Okuma Yarışması

21:30 - 23:15

Prof. Dr. Hayati Yılmaz ile Hadis Okumaları

23:15 - 00:00

Yetenekli Dr. Pol

00:35 - 01:25

Ölümcül Katiller

01:25 - 02:10

Cesar Millan: İyi İnsan, İyi Köpek

02:10 - 02:50

Güney Amerika'nın En Tuhaf Hayvanları

02:50 - 03:40

Muhteşem Yırtıcılar

03:40 - 04:25

Muhteşem Yırtıcılar

04:25 - 05:15

Hayvanların Kıyameti

05:15 - 06:00

Vahşi Krallık: İsyan

06:00 - 06:45

Muhteşem Yırtıcılar

06:45 - 07:30

Çayır Köpekleri Bölgesi

07:30 - 07:55

Dünyanın Sonundaki Pumalar: Yeniden Doğuş

07:55 - 08:40

Büyük Düşmanlar

08:40 - 09:30

Kangurular Kralı

09:30 - 10:20

Dünyanın Sonundaki Pumalar: Doğum

10:20 - 11:10

Dünyanın Sonundaki Pumalar: Yeniden Doğuş

11:10 - 12:00

Büyük Düşmanlar

12:00 - 12:50

Vahşi Nordik

12:50 - 13:40

Vahşi Nordik

13:40 - 14:30

Vahşi Nordik

14:30 - 15:20

Vahşi Yolculuk: Güney Afrika

15:20 - 16:15

Vahşi Yolculuk: Güney Afrika

16:15 - 17:10

Afrika'nın Ölümcül Avcıları

17:10 - 18:05

Afrika'nın Ölümcül Avcıları

18:05 - 19:00

Afrika'nın Ölümcül Avcıları

19:00 - 20:00

Disney'in Sihirli Hayvan Krallığı

20:00 - 21:00

Orta Amerika'nın Vahşi Yüzü

21:00 - 22:00

Orta Amerika'nın Vahşi Yüzü

22:00 - 22:55

Disney'in Sihirli Hayvan Krallığı

22:55 - 23:45

Yetenekli Dr. Pol Özel Bölümler

23:45 - 00:35

Kelime Oyunu

01:15 - 02:10

Merhamet

02:10 - 03:45

Akasya Durağı

03:45 - 04:45

Kanıt

04:45 - 06:00

Yaralı Kuşlar

06:00 - 07:00

Aşkım Aşkım

07:00 - 09:15

Evim Şahane

09:15 - 10:30

Geniş Aile

10:30 - 12:30

Rehber

12:30 - 14:00

Çok Gezenti

14:00 - 15:30

Çocuklar Duymasın

15:30 - 19:45

Dadı

19:45 - 22:30

Beceriksiz Katil

22:30 - 00:30

Sıla

01:15 - 03:00

Bir İstanbul Masalı

03:00 - 05:20

Bir Zamanlar Çukurova

05:20 - 08:00

Çocuklar Duymasın

08:00 - 09:40

Yahşi Cazibe

09:40 - 11:40

Selena

11:40 - 13:30

Kızlar ve Anneleri

13:30 - 17:15

Alemin Kıralı

17:15 - 19:45

Kardeşim Benim

19:45 - 22:05

Otel Franco

22:05 - 23:40

Kardeşim Benim

23:40 - 02:00

Maç Raporu

00:45 - 01:45

Spor Haber

01:45 - 02:00

Yüzde Yüz Futbol

02:00 - 03:00

Son Karar

03:00 - 04:00

Spor Haber

04:00 - 04:15

Maç Raporu

04:15 - 05:15

Klasikler

05:15 - 06:00

Yüzde Yüz Futbol

06:00 - 07:00

Spor Haber

07:00 - 07:15

Klasikler

07:15 - 08:15

Trabzonspor Süper Lig Maç Özetleri

08:15 - 10:00

Yüzde Yüz Futbol

10:00 - 11:30

Son Karar

11:30 - 12:45

Maç Raporu

12:45 - 14:00

Türkiye Espor Futbol Ligi

14:00 - 15:45

Retro

15:45 - 18:00

Maç Raporu

18:00 - 19:20

Klasikler

19:20 - 19:45

Yüzde Yüz Futbol Devre Arası

19:45 - 20:00

Şampiyonlar Ligi'nde Sezonun En İyileri

20:00 - 20:45

Yüzde Yüz Futbol

20:45 - 22:30

Son Karar

22:30 - 00:00

Premier League Maç Özetleri

00:00 - 01:00

Spor Gecesi

01:00 - 02:00

Bundesliga Weekly

02:00 - 02:30

Ligue 1 Show

02:30 - 03:00

Spor Gecesi

03:00 - 04:00

Kite Masters

04:00 - 04:30

Speed Catamarans

04:30 - 05:00

Spor Gecesi

05:00 - 06:00

Fastzone

06:00 - 06:30

Gearing Up

06:30 - 07:00

Premier League Maç Özetleri

07:00 - 08:00

A-League Maç Özetleri

08:00 - 08:30

Coupe De France Goller

08:30 - 09:00

Bundesliga Weekly

09:00 - 09:30

Ligue 1 Show

09:30 - 10:00

Bein Hafta Sonu

10:00 - 12:00

Bundesliga Weekly

12:00 - 12:30

Ligue 1 Show

12:30 - 13:00

Lig Merkezi

13:00 - 16:00

Haber

16:00 - 16:30

Bundesliga Weekly

16:30 - 17:00

Ligue 1 Show

17:00 - 17:30

Tsbsl Maç Özetler

17:30 - 17:40

Bein Basketbol

17:40 - 18:00

P.karşiyaka - Galatasaray N.

18:00 - 20:00

Bein Basketbol

20:00 - 20:15

Coupe De France Goller

20:15 - 20:45

Skor

20:45 - 23:00

Süper Lig Maç Özetleri

23:00 - 23:45

A-League Haftanın Golleri

23:45 - 09:00

Gece Haberleri

00:00 - 01:00

Ertan Özyiğit ile Kayıtdışı

01:00 - 05:00

Haber Bülteni

05:00 - 06:00

Haber Bülteni

06:00 - 07:00

Hafta Sonu Gün Uyanıyor

07:00 - 09:00

Magazin Hattı

09:00 - 10:00

Haber Bülteni

10:00 - 12:00

Haber Bülteni

12:00 - 13:00

Haber Bülteni

13:00 - 14:00

Biz Bize

14:00 - 15:00

Haber Bülteni

15:00 - 16:00

Haber Bülteni

16:00 - 17:00

Haber Bülteni

17:00 - 18:00

Haber Bülteni

18:00 - 19:00

Hafta Sonu Ana Haber Bülteni

19:00 - 20:00

Haber Bülteni

20:00 - 21:00

Uğur Dündar İle Haftanın Panaroması

21:00 - 23:00

Aynanın Arkası

23:00 - 01:00

Gün Ortası

00:00 - 01:00

Açık Sorular

01:00 - 02:00

Sektörel Bakış

02:00 - 03:00

Gelecek İçin Eğitim

03:00 - 03:30

Emtia Piyasası

03:30 - 04:00

Yönetim Katı

04:00 - 04:30

Yapısal Parite

04:30 - 05:00

Saat Farkı

05:00 - 05:30

Dijital Finans

05:30 - 06:00

Lojistik Dünyası

06:00 - 06:30

Stüdyo VOA

06:30 - 07:00

Kültür Sanat Ekranı

07:00 - 07:30

Yapısal Parite

07:30 - 08:00

Cesur Adımlar

08:00 - 10:00

Aydan Şener ile Hafta Sonu Keyfi

10:00 - 13:00

Gelecek İçin Eğitim

13:00 - 13:30

Yaşanabilir Dünya

13:30 - 14:00

İşimiz Sağlık

14:00 - 15:30

Akademi

15:30 - 17:00

Cesur Adımlar

17:00 - 18:00

Kültür Sanat Ekranı

18:00 - 18:30

Gelecek İçin Eğitim

18:30 - 19:00

Güzel Hayat

19:00 - 21:00

Soyut Şeyler Ekonomisi

21:00 - 22:00

Saat Farkı

22:00 - 22:30

Stüdyo VOA

22:30 - 23:00

Belgesel

23:00 - 23:30

Akademi

23:30 - 00:00

Gece Ajansı

00:00 - 02:00

Haber Bülteni

02:00 - 06:00

Haber Bülteni

06:00 - 10:30

Çook Yaşa

10:30 - 11:00

Haber Bülteni

11:00 - 12:00

Haber Bülteni

12:00 - 15:45

Spor Bülteni

15:45 - 16:00

Haber Bülteni

16:00 - 17:30

Poster

17:30 - 18:00

Hafta Sonu Ana Haber

18:00 - 20:30

Müzakere

20:30 - 00:00

© 2020 - www.yayinakisi.mobi